ویژگی های افزونه

مدیریت حرفه ای رسانه

امکان دسته بندی فایل ها و عکس ها به صورت حرفه ای

مرتب سازی

مرتب سازی فایل ها و عکی های به صورت دستی وخودکار

آپلودر حرفه ای

قابلیت آپلود با دراگ اند دراپ حرفه ای

افزونه مدیریت کتابخانه وردپرس | افزونه Real Media Library | افزونه مدیریت واقعی کتابخانه رسانه ها

معرفی افزونه مدیریت کتابخانه وردپرس

با کمک افزونه مدیریت پیشرفته رسانه میتوانید تمامی رسانه‌ها و فایل‌های خود را پوشه بندی کنید یا با دراگ اند دراپ، فایل های خود را طبقه بندی و مدیریت کنید. همچنین با استفاده از آپلودر قدرتمند این افزونه این امکان را دارید که هر فایلی را  مستقیم در پوشه مد نظر خود آپلود کنید. از دیگر امکانات این افزونه مرتب سازی فایل‌ها بر اساس تاریخ و حجم و… است.

در افزونه مدیریت پیشرفته رسانه امکان جستجو بر اساس نام، تاریخ و حجم فایل وجود دارد و  با فعال کردن پیمایش بی‌نهایت در حالت شبکه‌ای به جای نمایش دکمه بارگذاری بیشتر، تمام فایل‌ها به صورت خودکار هنگامی که به پایین صفحه اسکرول می‌کنید بارگذاری می‌شوند.

امکانات افزونه Real media library

اگر در سایتتان فایل های زیادی آپلود شده و نیاز به مدیریت این فایل ها دارید این افزونه با داشتن امکانات زیر به شما در مدیریت فایل های رسانه کمک می کند:

  • مدیریت کامل فایل و پوشه
  • مرتب سازی سفارشی
  • فیلترکردن بر اساس نام ، حجم و…
  • دسته بندی بر اساس پوشه ها
  • آپلودر پیشرفته

این افزونه در که در سایت معتبر و رسمی کدکنیون با نام Real Media Library به عنوان یک افزونه پرفروش با محبوبیت بالا ارائه می شود بخاطر محدودیت های کشورمان امکان استفاده را نداشت بر آن شدیم تا با بومی سازی این افزونه امکان استفاده برای مدیران سایت های ایرانی را فراهم کنیم.

معرفی افزونه مدیریت کتابخانه وردپرس اگر به دنبال یک ابزار قدرتمند برای مدیریت فایل ها، عکس ها و رسانه ها در پنل مدیریت وردپرس هستید با افزونه Real Media Library سازماندهی هزاران تصویر، صدا، ویدئو و فایل‌های PDF در کتابخانه رسانه‌ای خود را انجام دهید. این افزونه همانند یک مدیر فایل مانند اکسپلورر ویندوز یا Finder مک برای وردپرس است.

افزونه مدیریت پیشرفنه کتابخانه رسانه